Flokavimas

Flokavimas1 Flokavimas2 Flokavimas3

Flokas – tai vienodai trumpai kirptas tekstilinis pluoštas, kurį purškiant tam skirtu elektrostatiniu aparatu ant specialių klijų, sukuriamas švelnus paviršius panašus į aksomą. Šiuo tekstiliniu pluoštu – floku, galima padengti bet kokį paviršių (plastmasę, medį, metalą, stiklą, keramiką ir pan.) Taip pat galima padengti ir minkštus, dažnai nelankstomus paviršius. Flokas ypač plačiai naudojamas automobilių tiuninge. Pasinaudojus šia technologija galima atnaujinti seną automobilio saloną ir paversti jį ne tik patvariu, bet ir suteikti jam unikalią ir stilingą išvaizdą.Tokia danga turi ne tik estetinę, bet ir praktinę funkciją – ja padengus priekinę automobilio salono panelę, nuo jos neatsispindi saulės ir kiti atspindžiai priekiniame stikle.

Flokavimas4 Flokavimas5 Flokavimas6

Flokas yra nekenksmingas sveikatai, o jo trinties atsparumas yra gana didelis, todėl floku galima padengti net mobiliojo telefono paviršių.

Flokavimas7 Flokavimas8 Flokavimas9

Floku padengto paviršiaus priežiūra yra labai paprasta, kadangi nereikalauja jokių specialių cheminių priemonių ar kitokių reikmenų. Tokį paviršių galima valyti drabužių šepetėliu, kempine arba dulkių siurblių, o automobilio salonui galima daryti ir cheminį valymą.

Flokavimas10 Flokavimas11 Flokavimas12

Pagrindinės floko technologijos savybės:

1. Šiluminė izoliacija.
2. Garso izoliacija.
3. Spalvinis atsparumas. Minimalus spalvinis atsparumas 6–7 metai.
4. Atsparumas drėgmei.
5. Atsparumas užsidegimui. Užsidega tik nuo +400C
6. Atsparumas dulkių ir dūmų poveikiui.
7. Atsparumas mechaniniam drėskimui ir trynimui.
8. Lengvai prižiūrimas.

Spalvų gamos:

Spalvos, kurias matote monitoriuje gali skirtis nuo originalių spalvų.